wtorek, 22 września 2015

Wybiorą najlepsze cydry w Polsce - konkurs krakowskich Targów ENOEXPO 2015


Wybiorą najlepsze cydry w Polsce - konkurs krakowskich Targów ENOEXPO 2015

Wpis gościnny: ENOEXPO 2015

Szacuje się, że w 2015 r. sprzedaż cydru w Polsce niemal podwoi się w stosunku do 2014 r. i osiągnie poziom 17 milionów litrów. Miłośników tego trunku w naszym kraju jest coraz więcej. Dostrzegając ten trend, organizatorzy Międzynarodowych Targów Wina ENOEXPO 2015, rozszerzają tradycyjny konkurs winiarski o producentów cydru. Już po raz drugi mogą oni zgłosić swoje wyroby w 7. Konkursie Polskich Win i Cydrów o Medal ENOEXPO 2015 do 1 października. Warto, bo to jedyny taki konkurs w naszym kraju.

Czas na polski cydr!
Główną ideą organizowanego konkursu jest promocja wina i cydrów produkowanych w Polsce. Co ważne, mogą w nim wziąć udział wszyscy producenci, niezależnie od tego, czy są wystawcami Targów ENOEXPO® 2015. O prestiżu rywalizacji niech świadczy fakt, że każdego roku znacząco rośnie liczba zgłoszonych butelek. Najlepsze wina i cydry będą oceniane przez Jury Konkursowe, w skład którego wchodzą branżowi eksperci, m.in. doświadczeni dziennikarze i specjaliści.

Najlepsi producenci zostaną uhonorowani MEDALAMI TARGÓW ENOEXPO® 2015. Zyskają także wizerunkowo, mogąc zaznaczyć swoją obecność na najważniejszym jesiennym wydarzeniu branży hotelarsko-gastronomicznej w Polsce, które każdego roku odwiedza kilkanaście tysięcy osób. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest wypełnienie karty zgłoszenia znajdującej się na stronie internetowej Targów ENOEXPO, przesłanie 4 butelek wina/cydru z danej kategorii oraz uiszczenie opłaty w wysokości 85 PLN brutto.

Przypomnijmy, że Targi HORECA/GASTROFOOD/ENOEXPO odbędą się na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków w dniach 4-6 listopada 2015. 

www.enoexpo.krakow.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz