O blogu i o cydrach

Blog "Cydromania" to nie tylko oceny cydrów, ale także informacje na temat tego trunku, przepisy, ciekawostki, praktyczne porady - gdzie kupić, czego się wystrzegać, a także wpisy gościnne.

W jaki sposób znaleźć interesującą treść?
Z biegiem czasu wpisów będzie coraz więcej, a co za tym idzie łatwo będzie można się wśród nich pogubić. Dla ułatwienia zamieszczam w menu wyszukiwarkę oraz bardzo pomocne tagi. Przykładowo wszystkie oceny cydrów mają tag "cydr-ocena" - klikając w niego traficie na spis wszystkich wpisów z ocenami. Po tagach można szukać także zagadnień (np. przepis, historia cydru), rodzajów cydru (musujący, słodki itp.) oraz pochodzenia cydrów (polski cydr, belgijski cydr itd.). Możecie również szukać cydrów po ocenach (pierwsze w kolejności na liście tagów). Tag "tani" ułatwi szukanie cydrów, których cena wynosi poniżej 10 zł za litr.

Życzę wszystkim Czytelnikom miłej lektury oraz zapraszam do polubienia bloga Cydromania na Facebooku.

Pozdrawiam serdecznie
KasiaTreści na blogu i FB Cydromania mają charakter informacyjny o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz