poniedziałek, 29 czerwca 2015

Polskie cydry w Biedronce w ramach "Festiwalu polskich alkoholi"

Polskie cydry w Biedronce w ramach "Festiwalu polskich alkoholi"

Od dnia 29 czerwca 2015 r. Biedronka wprowadza promocyjną, czasową ofertę do swoich sklepów. W ramach "Festiwalu polskich alkoholi" będzie można zakupić nie tylko alkohole cięższego kalibru, ale także polskie cydry. 

Oferta cydrowa Biedronki jest dobrana naprawdę dobrze! Znajdzie się tu coś praktycznie dla każdego: z wyższej półki Cydr Ignaców (na blogu oceniałam rocznik 2013, na półkach Biedronki znajdziemy rocznik 2014), całkiem niezły średniak czyli Dzik Polski Cydr, popularne i szeroko dostępne marki jak Lubelski oraz Desire Cydr i nowość Rajski Cydr oraz Rajski z Cynamonem (napój na bazie cydru). Tych ostatnich jeszcze nie oceniałam na blogu, ale ich producentem jest Jantoń SA, a podobieństwo do butelek Dobrońskiego jest uderzające! Oprócz cydrów w Biedronce znajdziemy też Perry 7 Sadów, a także cydr produkowany specjalnie dla Biedronki czyli app!cider.

Jak widać oferta jest zróżnicowana, a ceny przystępne. Festiwalowi alkoholi towarzyszy folder reklamowy, w którym każdy cydr jest krótko opisany - tak więc polecam wycieczkę do najbliższej Biedronki (okres promocyjny trwa do 19 lipca 2015).
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz